• Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No: 52 D Plaza Kat: 8, Beşiktaş/İstanbul
  • kolaygozetim@gmail.com
  • Office : 8:30 AM – 17:30 PM
Thumb

Sigorta İşlemleri

Yabancılara sigorta işlemleri

Yabancı vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm sigorta işlemlerinde onlara yardımcı oluyoruz.

Yabancılara sağlık sigortası

Yabancı vatandaşlarımızın değerli varlıklarının yanında sağlığını da yabancılara sağlık sigortası ile güvence altına alıyoruz.

Sigorta işlemleri, bulunduğunuz her yerde sizin için önemli konulardan biridir. Çünkü hayatımızda değerli olarak kabul ettiğimiz varlıkları koruma ihtiyacı hissediyoruz. Üstelik bu varlıkları elde etmek için bir uğraş veriyorsak onları çeşitli zararlardan korumak daha da önemli hale geliyor. Bu nedenle de sigorta yaptırmak en temel ihtiyaçlar arasında yerini alıyor. Sizler de Türkiye’ye geldiğinizde değerli varlıklara sahipseniz ve onların zarar görmesinden endişe ediyorsanız tüm sigorta işlemleri içerisinden dilediğinizi ya da tamamını yaptırarak bu endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Eviniz, arabanız ve en önemlisi de sağlığınız için sigorta yaptırabilirsiniz. Bunun için yabancı sağlık sigortası hakkında gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz. İşte bu noktada ekibimiz, diğer hizmetlerinde olduğu gibi sigorta işlemleri ile de yanınızda olmaya devam ediyor.

Sigorta işlemleri ile danışmanlık merkezimizin bünyesinde bulunan alanında uzman ekibimiz sayesinde hem sağlığınızı hem de değer verdiğiniz varlıkları koruma altına alabilirsiniz. Sizin için önemli olan varlıklara sigorta yaptırarak büyük zararların önüne geçebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızda da sigorta sayesinde kolaylıklara ulaşabilir ve zor zamanlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Günümüzde sıkça karşımıza çıkan çeşitli hastalık problemlerini, sağlık sigortası ile yüksek maliyetlerden kurtularak atlatabilirsiniz. Yabancı sağlık sigortası fiyatları hakkındaki bilgileri ve yabancıların sağlık sigortası ile ilgili tüm detayları ekibimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Tüm sigorta işlemlerine dair size sunduğumuz alternatiflere göz atabilir, bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hem sağlığınızı hem de değerli ve kıymetli gördüğünüz varlıklarınızı sigorta yaptırarak güvence altına alabilirsiniz.

Sigorta İşlemleri için Kolay Gözetim ve Danışmanlık’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Kolay Gözetim ve Danışmanlık diğer hizmetlerinde olduğu gibi sigorta işlemleri ihtiyaçlarınızda da sizlere destek oluyor. Ekibimiz sayesinde tüm sigorta hizmetlerine ulaşabilir ve işlemlerinizi ekibimizle profesyonel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sigorta hizmetleri sayesinde değerli varlıklarınızı güvence altına alıyor ve gözünüzü arkada bırakmıyoruz. Çeşitli kazalara, hasarlara ya da hastalıklara karşı sigorta yaptırarak önlem alabiliyor, varlıklarınızı güvende tutabiliyorsunuz. Sizlerin her ihtiyacını önemseyen ve yanınızda olan ekibimizle, kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Özel rehberlik hizmetleri ile yanınızda olan danışmanlık merkezimizle, sizlere sunduğumuz yabancılara sigorta işlemlerinden de faydalanabilirsiniz.