• Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No: 52 D Plaza Kat: 8, Beşiktaş/İstanbul
  • kolaygozetim@gmail.com
  • Office : 8:30 AM – 17:30 PM
Thumb

Sağlık Turizm Hizmeti

Yabancı vatandaşların danışmanı

Başka bir ülkeye gelen yabancı vatandaşların en iyi sağlık hizmetlerinden uygun bütçelerle yararlanabilmesine yardımcı oluyoruz.

Kadın hastalıklarında sağlık turizm hizmeti

Anlaşmalı olduğumuz alanında uzman doktorumuz ile yabancı vatandaşlarımızın kadın hastalıkları problemlerinde en iyi sağlık hizmetini almasını sağlıyoruz.

Sağlık turizm hizmeti ile sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Peki sağlık turizmi nedir? Sağlık turizmi nasıl yapılır? Başka bir ülkenin sınırlarına girdiğiniz andan itibaren sağlığınız için aldığınız hizmet, sağlık turizmi olarak adlandırılıyor. Türkiye’de sağlık problemleriniz nedeniyle zor zamanlar mı geçiriyorsunuz? Devlet hastanelerinde sağlık hizmetleri konusunda yaşadığınız tecrübeler ve bütçe konusundaki sıkıntılar sizi kaygılandırmasın. Türkiye’de uygun fiyatlarda ve en iyi şekilde nasıl tedavi olabilirim diye düşünüyorsanız endişelenmenize de gerek yok. Çünkü hastalık dönemlerinde oldukça hassas olan bedeniniz için kaliteli ve iyi bir sağlık turizm hizmeti almak artık hayal değil. Alanında uzman ve yetkili kişiler tarafından sizi memnun edecek en iyi sağlık hizmetlerine bizimle ulaşabilirsiniz.

Sağlık turizm hizmeti veren hastaneler dışında Kolay Eğitim Danışmanlık olarak anlaşmalı olduğumuz doktorumuz ile sizlere kusursuz bir sağlık hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman doktorumuzun kliniğinde pek çok bölümde en iyi hizmeti alabilirsiniz. Kadın hastalıklarından endokrinoloji bölümüne, genel muayeneden tüp bebek tedavisine kadar çeşitli bölümlerde tedavi imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle jinekoloji ve jinekolojik onkoloji alanlarında bilimsel çalışmalarıyla tanınan ve bilinen doktorumuz sayesinde hastalıklarınıza tanılar koyabilirsiniz. Türkiye’de sağlık hizmetleri noktasında size uygun bütçelerde tedavi olabilirsiniz. Kendi ülkenizin sınırları dışına çıktığınızda ve başka bir ülkenin sınırlarına giriş yaptığınızda sizi önemseyen ve her zaman yanınızda olan ekibimizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Sizleri anlaşmalı olduğumuz alanında uzman doktorumuza yönlendirerek tüm süreçlerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Devlet hastanelerinde yaşadığınız olumsuz tecrübelerin aksine kaliteli bir sağlık hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca cebinize uygun fiyatlarla bu hizmetlerden yararlanmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Sağlık Turizm Hizmeti için Kolay Eğitim Danışmanlık’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Kolay Eğitim Danışmanlık (KED) olarak sizlerin sağlığını düşünüyor ve bütçenizi sarsmadan sağlık turizmi hizmetleri içerisinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Alanında uzman kişilerle anlaşarak sağlık konusundaki ihtiyaçlarınızı ekibimiz sayesinde profesyonel bir şekilde hallediyoruz. Türkiye’de karşılama ve konaklama gibi ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok noktada yanınızda olduğumuz gibi, sağlık konusunda da hiçbir zaman sizleri yalnız bırakmıyoruz. Ekibimizin sizlere sunduğu en iyi sağlık turizm hizmeti sayesinde hem cebinizi hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz.