• Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No: 52 D Plaza Kat: 8, Beşiktaş/İstanbul
  • kolaygozetim@gmail.com
  • Office : 8:30 AM – 17:30 PM
Thumb

Eğitim danışmanlığı, eğitim hayatınızın doğru yönde ilerleyebilmesini sağlayan bir hizmettir. Eğitim alanındaki seçiminiz tüm hayatınızı etkiler. Bu nedenle eğitim ve danışmanlık alanında uzman kişilerle çalışmak çok önemlidir. Bu danışmanlık içinizdeki öğrenme potansiyelinin ortaya çıkmasını ve yaşamınıza profesyonel şekilde hazırlanmanızı sağlar. Alanında deneyimli olan kişilerin yapmış olduğu bu rehberlik size fazlasıyla yardımcı olur. Özellikle farklı bir ülkede eğitim almak isteyen yabancı öğrenciler için bu alanda destek almalarını ve profesyonel şekilde yapılan eğitim danışmanlığı ile sağlam adımlar atmalarını öneriyoruz. Bu sayede sürecinizi daha iyi şekilde yürütebilirsiniz.

Eğitim danışmanlığı eğitim ve sosyal yaşantınızda sizi destekleyen, kültürel anlamda ve diğer gelişim alanlarında rehberlik eden uzman kişilerin gerçekleştirdiği hizmete verilen isimdir. Eğitim danışmanları, sizin içinizdeki yetkinliği ortaya çıkarır ve bunu yaparken planlı, sistematik, eğitici olurlar. Danışmanların ana hedefleri, öğrencilerin özgüvenini arttırarak, verimli şekilde eğitimlerini alabilmelerini sağlamaktır. Hayatınızdaki ilerlemeler, başarılarınız bu süreç sayesinde daha da gelişme kaydeder. Özellikle size danışmanlık yapan kişiler, sizin kendinizi tanımanızı, kaygı ve stres yönetimi yapabilmenizi, programlı şekilde ilerlemenizi, sosyal alanınızı geliştirmeyi hedeflerler. Deneyimli kişilerle çalışmanız, eğitim hayatınızda ileriyi görmenize katkıda bulunur. Özellikle yabancı öğrenciler için tanımadıkları bir ülkenin eğitim sistemine alışması daha zor olabilir. Ama bu gözünüzü korkutmasın. Yabancı danışmanlık şirketleri arasında yer alan Kolay Eğitim Danışmanlık, bu konuda her zaman en iyi şekilde süreci yürütmenizi sağlar. Üniversitelere başvuru süreci gibi pek çok hizmette olduğu gibi profesyonel eğitim danışmanlığı ile de danışmanlık merkezimizle sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

NEDEN KOLAY EĞİTİM DANIŞMANLIK’I TERCİH ETMELİSİNİZ?

Eğitim danışmanlığı ya da diğer adıyla eğitim koçu arıyorum diyen tüm yabancı öğrenciler için Kolay Eğitim Danışmanlık (KED) olarak gerekli tüm hizmetleri sağlıyoruz. Profesyonel koçlarımızla birlikte, eğitim, sosyal, kültürel alanlarda da sizi kolay ve doğru bir rehberlikle geleceğe hazırlıyoruz. Danışmanlık merkezimizle öğrencilerimizin eğitim koçlarımızla birebir iletişimde kalmasını, tereddüt ettiği her konuda destek almasını, uzman bir rehber eşliğinde iyi bir zaman yönetimiyle geleceğe hazırlanmasını sağlıyoruz. Akademik eğitiminiz ile birlikte profesyonel hayatınız için de güvenilir ve sizi geliştiren bir düzen kurmanız için size yardımcı oluyoruz. İlk andan itibaren ne yapmam gerekiyor sorunuza, sizin için hazırladığımız danışmanlık programlarımız ile en kısa sürede cevap veriyoruz. Danışmanlık merkezimizle her yönünüzle gelişeceğiniz, güvenilir, kısa zamanda iyi dönüşler alacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz.