• Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No: 52 D Plaza Kat: 8, Beşiktaş/İstanbul
  • kolaygozetim@gmail.com
  • Office : 8:30 AM – 17:30 PM
Thumb

Özel Rehberlik Hizmeti

Yabancı vatandaşlara özel rehberlik hizmeti

Ulaşım, konaklama vb. her türlü özel rehberlik ihtiyaçlarında yabancı vatandaşlarımıza destek oluyoruz.

Yabancılara danışmanlık hizmeti

Yabancı vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarında yanlarında oluyor ve gerekli rehberlik hizmetlerinden faydalanmasına yardımcı oluyoruz.

Özel rehberlik hizmeti ihtiyacınız olan her alanda yardım alabileceğiniz bir hizmet türüdür. Yaşadığınız ülkenin sınırları dışına çıktığınızda ve başka bir ülkeye vardığınızda nasıl bir yol izleyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Konaklama ve ulaşım gibi önemli konularda da rehberlik hizmeti yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu noktada farklı hizmetlerde olduğu gibi özel rehberlik hizmetleri ile de ekibimiz sizlerin yanında oluyor.

Özel rehberlik hizmeti,  başka bir ülkenin sınırlarına girdiğinizde sizler için oldukça önem kazanıyor. Bu nedenle Kolay Gözetim ve Danışmanlık olarak sizleri her türlü ihtiyaçlarınızda yalnız bırakmıyoruz. Yabancılara danışmanlık hizmetleri ile profesyonel bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ulaşımdan konaklamaya kadar çeşitli seçenekleri sizlere sunuyoruz. Size uygun bir planlama yapıyor ve belirlediğiniz programa göre hareket ediyoruz. Havaalanı transferlerinden farklı ulaşım alternatiflerine kadar dilediğiniz şekilde gideceğiniz yere rahatlıkla ekibimiz sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca konaklama seçenekleri konusunda da bütçenize uygun yerler arasından tercihte bulunabiliyorsunuz. Otel, pansiyon, yurt ya da diğer konaklama hizmetleri arasından size uygun olan alternatifleri belirtiyor ve sizleri konaklayacağınız yere ulaştırıyoruz. İster tatil isterseniz de farklı nedenlerle geldiğiniz Türkiye’de, sizlere rehberlik hizmetleri ile destek olmaya devam ediyoruz. Ulaşım hizmetleri, konaklama hizmetleri ve daha birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Sağlık turizm hizmeti gibi birçok konuda hizmet vererek sizleri önemsiyor ve gereksinimlerinizi karşılamaya devam ediyoruz.

Özel Rehberlik Hizmeti için Neden Kolay Gözetim ve Danışmanlık’ı Tercih Etmelisiniz?

Kolay Gözetim ve Danışmanlık, sizlerin her ihtiyacını düşünen ve size uygun şekilde hareket eden bir danışmalık şirketidir. Sizleri önemseyen ve ulaşım, konaklama gibi önemli konularda yanınızda olan ekibimizle kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Hem bütçenizi koruyan hem de sizi memnun edecek hizmetlerimizle bulunduğunuz ülkede keyifli günler geçirebilirsiniz. Çeşitli hizmetlerde olduğu gibi özel rehberlik hizmetleri ile de size özel hareket planı gerçekleştiriyoruz. Ekibimizin sizin için hazırladığı plan sayesinde Türkiye’ye adım attığınız andan itibaren pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yabancılara danışmanlık yapan ve rehberlik konusunda birçok tecrübesi bulunan alanında uzman danışmanlık merkezimizle ulaşım, konaklama vb. konularda size sunduğumuz alternatifler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayede de memnun kalacağınız hizmetlerden faydalanabilirsiniz.