• Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No: 52 D Plaza Kat: 8, Beşiktaş/İstanbul
  • kolaygozetim@gmail.com
  • Office : 8:30 AM – 17:30 PM
Thumb

Hukuk işlemleri, hepimiz için gerçekleştirmesi dikkat gerektiren önemli bir süreçtir. Bu nedenle bu tür işlemleriniz titizlikle ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde hukuk işlemleri sürecinizde zorlayıcı yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. Hukuksal problemlerinizi, vatandaşlık işlemlerinizi, ikametgah işlemlerinizi danışmanlık merkezimizin sizler için atadığı yabancılar hukuku alanında uzman olan avukatlarımızla kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Sizlerle sürekli iletişim halinde olarak evraklarınızı tamamlıyoruz.

Hukuk işlemleri, her ülkede farklılık gösterebilir. Bu nedenle kendi ülkeniz sınırlarından ayrıldığınız ve başka bir ülkede yaşamaya başladığınız zaman bu işlemler de size farklı gelebilir. Yabancılar hukuku, dünyada evrensel olsa da her ülkenin kanunu, yaptırımı o ülke ve topluma göre uygulanmaktadır. Yabancılar için bu süreç karmaşık ve zor olsa da yabancı danışmanlık hizmetleri ile sizle bu tür işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yaşayacağınız ülkede kendi haklarınızı bilemediğiniz için hukuki yollara da başvuramayabilirsiniz. Bu durumda kısa bir sürede, en güvenilir şekilde danışmanlık hizmeti almanızı öneririz. Yabancılar hukuku noktasında farklı bir ülkede de olsanız haklarınız bulunmaktadır. Bu haklarınızı daha iyi bilmek, haklarınızın korunması, hukuki işlemlerinizin gerçekleştirilmesi için Kolay Eğitim Danışmanlık merkezi olarak size destek oluyoruz. Danışmanlık merkezimiz ile vatandaşlık, e-ikamet, noter ve tercümanlık işlemleri, çalışma izni, şirket kuruluşu, evlenme boşanma işlemleri, adli ve idari dava takipleriniz, giriş yasağı kaldırma (Deport), uluslararası koruma, mültecilik işlemleri ve genel hukuki danışmanlık üzerine hizmetler veriyoruz. Yabancı vatandaşlarımızın İl Göç İdaresi ve diğer kurumlardaki hukuki ihtiyaçlarında yanlarında oluyoruz.

NEDEN KOLAY EĞİTİM DANIŞMANLIK?

Kolay Eğitim Danışmanlık merkezi, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle sigorta işlemleri vb. diğer hizmetlerinde olduğu gibi yanınızda olmaya devam ediyor. Türkiye’de yaşarken isteyerek veya istemsiz oluşabilecek bir olaya karışmanız durumunda, avukat ihtiyacınız ortaya çıkar. Danışmanlık merkezimiz ile adli ve idari dava takipleriniz için uzman avukatlarımız ile destek oluyoruz. Ya da sınır dışı edilme kararı, ikametgah iptali gibi hukuki süreçlerinizde de en kısa ve en güvenilir şekilde danışmanlık merkezimizdeki avukatlarımızın ilgilenmesini sağlıyoruz. Türkiye’de yasal olmayan şekilde kalmaya devam etmeniz veya izninizin bitmesine rağmen ülkenize dönmemeniz durumunda bazı ceza yaptırımları uygulanıyor. Emniyet memurluğundan, geri gönderme merkezlerine yönlendirilebilirsiniz. Bu süreçte de danışmanlık merkezimiz ve avukatlarımızla sizin yanınızda oluyoruz. Mesafe fark etmeden hukuk işlemleri gibi birçok hizmeti sizin yerinize en doğru şekilde yürütüyoruz. Danışmanlık merkezimizle kaliteli, güvenilir, en doğru şekilde hukuki süreçlerinizi takip edebilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.