• Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi No: 52 D Plaza Kat: 8, Beşiktaş/İstanbul
  • kolaygozetim@gmail.com
  • Office : 8:30 AM – 17:30 PM
Thumb

E-ikamet izni işlemleri, Türkiye’ye dikkat etmeniz konular arasında yer alıyor. Türkiye’de yaşamıyorsanız ve ülke içerisinde 90 günden daha fazla sürede kalmak istiyorsanız mutlaka ikamet izni almanız gerekiyor. İster turistik amaçlı, ister öğrenci eğitim amaçlı, ister aile ikameti, isterseniz de farklı nedenlerden ötürü Kısa Dönem ikameti alabilirsiniz. Yabancılar için bu konuda Uluslar Arası Koruma Kanunu ve ilgili maddesi gereğince oturum izni için yapılan düzenlemeler belirtiliyor. Kanun ve düzenlemelerde görüldüğü üzere ikamet izinlerinin farklı kategorilerde ve sürelerde olduğu detaylı bir şekilde izah ediliyor. Sizler de ikamet izinleri konusunda araştırmalar yaptığınızda karşınıza pek çok prosedürün çıktığını görüyorsunuz. Bu konuda ikamet izni müracaat belgesi ve çeşitli bilgi formlarından diğer belgelere kadar sizi uğraştıracak detaylar yer alıyor. İşte bu noktada size gerekli olan evrakların hazırlanmasından Göç İdaresi randevu alma işlemlerinize kadar tüm aşamalarınızda her zaman yanınızda oluyoruz.

E-ikamet izni alabilmeniz için Kolay Gözetim ve Danışmanlık olarak süreçlerinizi ekibimiz sayesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada sizlerle sürekli irtibat halinde oluyor, ikamet için randevu alma işlemlerinde gerekli olan belgelerinizi hazırlıyoruz. Türkiye’de oturum izni almak için istenilen belgeleri sizlere bildiriyor, detaylarla sizleri yormadan sürecinizi en hızlı şekilde tamamlıyoruz. Tüm bunların ardından bir süre bekleyerek e ikamet başvuru sonucu bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Danışmanlık merkezimiz ve uzman ekibimizle yabancı vatandaşlarımızın Türkiye’de ihtiyaç duyduğu her alanda yanlarında oluyoruz. Ayrıca Türkiye’de sürücü belgesi, kurs ve diğer işlemlerinde de gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

E-ikamet İzni için Neden Kolay Gözetim ve Danışmanlık’ı Tercih Etmelisiniz?

Kolay Gözetim ve Danışmanlık olarak profesyonel ekibimiz sayesinde e-ikamet izni işlemlerinize dair çeşitli formalitelerle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu işlemlerle ilgili her tür bilgiye sahip olan ekibimiz ile sizlere gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Göç İdaresine sizin adınıza doğru şekilde başvuru yaptıktan sonra ikamet için randevu oluşturuyoruz. Ardından ilgili belgeleri size bildiriyor ve oturum izni süreçlerinizin her aşamasında sizlere yardımcı oluyoruz. Başvuru süreçlerinizde sizlerle sürekli iletişim halinde oluyor ve işlemlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlıyoruz. Danışmanlık merkezimizle sağlığınızı ve değerli varlıklarınızı korumak için sigorta işlemleri aşamalarınızda da sizlerin yanında oluyoruz. İhtiyacınız olan her durumda sizlere destek olduğumuz gibi Türkiye’de oturum izni almak için de sizler için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.